Njoftim

    Njoftohen studentët te cilët janë ende me Indexa se paraqitja e provimeve për afatin e shtatorit fillon nga data 08.07.2014 dhe zgjat deri me dhe zghat deri me 18.07.2014.
     

Arkiva e lajmeve

«shtator»
MaEnPrShDi
2627282930311
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30123456