Antarësimi i u.d. Rektor Alush Musaj i Universitetit Publik të MItrovicës në Komitetin Shkencor "Shetman International".

    u.d. Rektor Alush Musaj i Universitetit Publik të Mitrovices është anëtar i Komitetit Shkencor "Shehtman International". Symposiumit , nga kontinenti i Europes i cili mbahet ne Cancun Mexico me 29 qershor - 4 korrik, 2014. Tani ne mesin e shume studiuesve nga Europa, Amerika Veriore, Amerika Jugore, Azia, Afrika, Australia, është Universiteti i Prishtines dhe Universiteti Publik i Mitrovices

    Per me shume informacione rreth Symposiumit mund te shihni te dhenat nga adresa:
    ( www.flogen.org/ShechtmanSymposium )

     

Arkiva e lajmeve

«qershor»
MaEnPrShDi
25262728293031
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293012345