Anulim i konkursit per poziten Drejtor i Zyres per Marredhenie me Jashte dhe Sigurim te Cilesise

                                                                       

    UNIVERSITETI I MITROVICËS

                                                                    “ISA BOLETINI”

    Anulim i konkursit per poziten Drejtor i Zyres per Marredhenie me Jashte dhe Sigurim te Cilesise. Ju lutem klikoni këtu

Arkiva e lajmeve

«gusht»
MaEnPrShDi
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31123456