Konkurs për regjistrimin e studentëve në vitin e parë të studimeve postdiplomike-master dhe doktoraturë për vitin akademik 2013-2014

   Senati i Universitetit të Prishtinës ”Hasan Prishtina”, shpall konkurs për regjistrimin e studentëve në vitin e parë të studimeve postdiplomike-master dhe doktoraturë për vitin akademik 2013-2014
  Universiteti i Prishtinës “Hasan Prishtina”, për studimet postdiplomike-master, për vitin akademik 2013-14 do të regjistrojë 2473 studentë. Ndërsa në studimet e doktoratës në vitin akademik 2013/2014 do të pranojë 260 studentë.
  Për më shumë informata shkarkoni konkurset komplet në linqet e mëposhtme.

  Konkursi për pranimin e studentëve në studimet postdiplomike-master.

  Konkursi për pranimin e studentëve në studimet e doktoratës.
   

Arkiva e lajmeve

«qershor»
MaEnPrShDi
25262728293031
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293012345