Konkurs për stemën dhe flamurin e Universitetit të Mitrovicës “Isa Boletini”

    Në mbështetje të nenit 23, pika 1.12. të Statutit të Përkohshëm të Universitetit të Mitrovicës “Isa Boletini”, Këshilli i Përkohshëm Drejtues:

    Konkursin e gjeni në formatin pdf duke klikuar këtu
     

Arkiva e lajmeve

«janar»
MaEnPrShDi
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112
3456789