Konkurs për vende të lira pune në UPM

   

  Universiteti i Mitrovicës  “Isa Boletini” shpallë konkurs për këto vende të lira pune në Administratën e Universitetit:

            1. Drejtor i Departamentit për Buxhet dhe Financa
            2. Drejtor i Zyrës për marrëdhënie me jashtë dhe sigurim të cilësisë
            3. Zyrtar ligjor
            4. Asistent – e në zyrën e Rektorit
            5. Zyrtar për informim dhe protokoll

  Për të shkarkuar konkursin klikoni këtu

  Aplikacioni për punësim

  Për të shkarkuar aplikacionin klikoni këtu


   

Arkiva e lajmeve

«gusht»
MaEnPrShDi
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31123456