LAJMËRIM PËR AFATIN E PRILLIT

  Lajmërohen studentët e Fakultetit të Inxhinierisë Mekanike dhe Kompjuterike

  Niveli Bachelor  & Niveli  Master
  se provimet e afatit të PRILLIT mbahen me 25.4.2014 dhe 29.4.2014 sipas këtij orari.

  1.   
  Makineri Industriale dhe Inxhinieri Ekonomike nga ora 14:00
  Informatikë Inxhinierike nga ora 15:30


  Me vendim të Senatit studentët kanë të drejtë të paraqesin vetëm 2 (dy) provime.

  Paraqitja e provimeve bëhet  nga data 17.04 – 23.04.2014                    

                                                                                                                                                                                                                                               u.d. dekani

                                                                                                                                        Prof. Dr. Hakif ZEQIRI 
   

Arkiva e lajmeve

«qershor»
MaEnPrShDi
25262728293031
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293012345