Lajmërim për Provim Pranues

  Lajmërohen kandidatët e paraqitur për regjistrim në Fakultetin Juridik, Fakultetin Ekonomik dhe Fakultetin e Edukimit me qendër në Mitrovicë se provimi pranues do të mbahet.

  Fakulteti Juridik, Qendra në Mitrovicë, provimin pranues e mban ne Mitrovicë me datën 26.09.2013 ne ora 14:00.

  Fakulteti i Edukimit, Qendra në Mitrovicë, provimin pranues e mban në Prishtinë në fakultetin e edukimit me daten 26.09.2013 
  Programi Fillor ne ora 11:00
  Programi Parashkollor ne ora 9:00

  Fakultetin Ekonomik, Qendra në Mitrovicë, provimin pranues e mban në Prishtinë ne fakultetin ekonomik më 27.9.2013, në orën 9:00.

  Vërejtje: Te gjithë studentet e kanë mundesin që nëpërmjet Ueb-faqes, ta shikojn vendin dhe kohen se ku do te mbahet provimi pranues sipas numrit te dosjes.. Ju lutem klikoni ketu për te shikuar vendin dhe kohen për provim pranues.
   

Arkiva e lajmeve

«tetor»
MaEnPrShDi
2829301234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930311
2345678