Mundësi bursash për studentë

    Mundësi bursash për studentëUniversiteti i Prishtinës, në bashkëpunimin me Ambasaden Gjermane, do të organizojnë një ditë informative për mundësi bursash.
    Me këtë rast, ju ftojmë të merrni pjesë në këtë prezantim, i cili do të organizohet të martën, më 5.4.2011, në Amfiteatrin e Bibliotekës Kombëtare dhe Universitare, në orën 10:00.

    Ju mirëpresim!

Arkiva e lajmeve

«qershor»
MaEnPrShDi
25262728293031
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293012345