NJOFTIM, Afati i Prillit

  NJ O F T I M
  Njoftohen të gjithë studentët bachelor dhe (master viti i parë) se në bazë të vendimit të UP- së është lejuar mbajtja e afatit të prillit paraqitja e provimeve fillon nga data 08.04.2013 dhe zgjat deri me 17.04.2013 studentet kanë të drejt të paraqesin nga dy provime një provim mbahen me date 21.04.2013 dhe provimi i dytë do të mbahet me datë 28.04.2013.
  Për departamentin Informatikë Inxhinierike provimet do të mbahen prej ores   9 , ndersa për departamentin Makineri Industriale nga ora 13 .
   
              Dekani
  Prof. Asoc. Dr. Hakif Zeqiri

Arkiva e lajmeve

«qershor»
MaEnPrShDi
25262728293031
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293012345