NJOFTIM

    Njoftohen  të gjithë studentët e Fakulteti të Shkencave të aplikuara, se sipas vendimit të rektoratit është lejuar mbajtja e afatit të tetorit . student kanë të drejt të paraqesin nga dy provime . provimet mbahen me datë 12.10.2013 dhe 19.10.2013 . Provimet per departamentin Informatikë Inxhinierike mbahen nga ora 12 ndersa për departamentin Makineri Industriale nga ora 14  . Paraqitja e provimeve fillon me date 30.09.2013 dhe zgjat deri me 10.10.2013

    Luten student që ti përmbahen këtij afati .

     


     

Arkiva e lajmeve

«qershor»
MaEnPrShDi
25262728293031
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293012345