Njoftim për studentët apsolvent të nivelit bachelor

  UNIVERSITET PUBLIK I MITROVICËS
  Fakulteti i Inxhinierisë Mekanike dhe kompjuterike

  ka marrë vendim që me datë 07.12.2013 të organizoj afatë të provimeve për student apsolventet bachelor dhe master. Të gjitha provimet mbahen nga ora 14 , studentet kanë të drejtë të paraqesin 1 (një ) provim .

  Paraqitja e provimeve fillon nga data 18.11.2013 dhe zgjat deri me 29.11.2013 Luten studentë që ti përmbahen këtij afati.

  U. d. Dekani:
  Prof. dr. Hakif Zeqiri

   

Arkiva e lajmeve

«qershor»
MaEnPrShDi
25262728293031
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293012345