NJOFTIM

  Provimet të cilat janë mbajtur të dielën me datën 02.12.2012 nga lëndët:
       Përpunim me prerje I , Përpunim me prerje II dhe Përpunim me deformim do
  përsëriten të premten me datën 14.12.2012 prej orës 1100.
   
   
  Arsimtari i lëndës:
  Prof.Dr. Avdi Salihu

Arkiva e lajmeve

«gusht»
MaEnPrShDi
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31123456