Njoftim

    Njoftohen  apsolventët  se paraqitja e provimeve për afatin e marsit fillon nga dt.12.03.2013 dhe zgjat deri me 22.03.2013 studentët kanë të drejtë të paraqesin nga një provim. Provimet për departamentin Makineri Industriale mbahen me dt.27.03.2013 nga ora 15, ndersa për departamentin Informatikë Inxhinierike me dt.28.03.2013 nga ora 15.

     

                Dekani

    Prof. Asoc. Dr. Hakif Zeqiri


Arkiva e lajmeve

«qershor»
MaEnPrShDi
25262728293031
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293012345