Njoftim

  UNIVERSITETI PUBLIK I MITROVICËS
  MITROVICË 
  PIM Trepça, 40 000 Mitrovicë, Republika e Kosovës Tel: +381-28530446

  Njoftohen studentët e Universitetit Publik të Mitrovicës, Fakulteti i Gjeoshkencave; Fakulteti i Teknologjisë Ushqimore dhe Fakulteti i Inxhinierisë Mekanike dhe Kompjuterike si dhe studentët e Universitetit të Prishtinës, Fakulteti Juridik; Fakulteti Ekonomik dhe Fakulteti i Edukimit, Qendra Mitrovicë, që me datën 02.10.2013 në ora 13:00, në Sallën S0, do të bëhet pranimi solemn i studentëve. Në solemnitetin e pranimit të studentëve do të marr pjesë Ministri i Arsimit, Shkencës dhe Teknologjisë Prof. Dr. Ramë Buja.
  URIME!
   

Arkiva e lajmeve

«qershor»
MaEnPrShDi
25262728293031
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293012345