Njoftim

    Njoftohen  studentët se regjistrimi i semsestrit fillon nga data 19.02.2013 dhe zgjat deri 28.02.2013 studentet duhet ti permbahen këtij afati . fletpagesat studentët janë të obligura ti shkarkojn vetë nga web faqja e Universitetit. Viti i pare gjenarata 2012/2013 fletpagesat i shkarkojn nga llogaritja e tyre me  ID kartelat qe i posedojnë.


Arkiva e lajmeve

«qershor»
MaEnPrShDi
25262728293031
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293012345