Njoftim me rastin e një vjetorit të themelimit të Universitetit të Mitrovicës "Isa Boletini" dhe Universitetit të Gjilanit "Kadri Zeka"

   UNIVERSITETI I MITROVICËS             UNIVERSITETI I GJILANIT

  “ISA BOLETINI”                                                      “KADRI ZEKA”

    Njoftim

   

  Me rastin dhe për nderë të 1 (Një) Vjetorit të themelimit të Universitetit të Mitrovicës “Isa Boletini” dhe Universitetit të Gjilanit “Kadri Zeka”, të dy universitetet organizojnë Manifestim të përbashkët.

  Manifestimi do të mbahet me datën 06.03.2014 – e enjte, në lokalet e Universitetit të Mitrovicës me fillim në ora 14:00

  Të nderuar studentë, mësimdhënës dhe punonjës tjerë të dy universiteteve,

  Mirëpresim pjesëmarrjen Tuaj!


   

Arkiva e lajmeve

«qershor»
MaEnPrShDi
25262728293031
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293012345