Njoftim për lirim nga pagesa e semestrave për vitin akademik 2013/2014

  Këshilli i Përkohshëm Drejtues i Universitetit të Mitrovicës “Isa Boletini“ mori vendim për publikim të njoftimit për lirim nga pagesa e semestrave për vitin akademik 2013/2014, për studentët e nivelit bachelor, dhe master.

  Kunkursi për lirim nga pagesa e semestrave për vitin akademik 2013/2014. Ju lutem klikoni këtu
  Për të shkarkuar vertetimin nga qendra e mirëqenjës sociale. Ju lutem klikoni këtu
  Për të shkarkuar dokumentin kërkesë për lirim nga pagesa. Ju lutem klikoni këtu 
      

Arkiva e lajmeve

«qershor»
MaEnPrShDi
25262728293031
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293012345