Njoftim për paraqitjen e provimit për studentet e vitit të I

    Njoftohen  studentët e vitit të pare gjenerata 2012/2013 se paraqitja e provimeve fillon nga data 16.01.2013 dhe zgjat deri me 20.01.2013 paraqitja e provimeve bëhet online nga webfaqja e Universitetit mbas kësaj date nuk lejohet paraqitja e provimeve, manuali ( udhzimi ) për paraqitje të provimeve gjendet në Web të fakultetit ku mund të orjentohni për procedurat e paraqitjes së provimeve .

Arkiva e lajmeve

«gusht»
MaEnPrShDi
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31123456