Njoftim për publikimin e dokumenteve zyrtare nga Universiteti i Mitrovicës

     Njoftohen të gjithë studentët e Universitetit të Mitrovicës "Isa Boletini" dhe opinioni i gjerë se nga data 3.4.2014, Universiteteti i Mitrovicës tani e tutje e ka Ueb-faqen e saj zyrtare për studentët e vetë, dhe për të gjithë publikun e gjerë të cilët deshirojn te kenë qasje ne informatat dhe dokumentet e Universitetetit të Mitrovicës "Isa Boletini".

    Adresa e Universitetit të Mitrovicës "Isa Boletini" është:  http://www.umib.net  dhe e-mail-i zyrtar [email protected]
     

Arkiva e lajmeve

«qershor»
MaEnPrShDi
25262728293031
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293012345