Njoftim për publikimin e dokumenteve zyrtare nga Universiteti i Mitrovicës në portalet elektronike

   UNIVERSITETI I MITROVICËS
  “ISA BOLETINI”
   

  Në bazë të vendimit të Këshilli të Përkohshëm Drejtues të Universitetit të Mitrovicës “Isa Boletini” për opinionin e gjerë jepet ky:

   

  Njoftim

  1. Faqe zyrtare e Universitetit të Mitrovicës janë ueb faqet zyrtare të Fakulteteve që funksionojnë në kuadër të ueb faqes zyrtare të Universitetit të Prishtinës. Andaj informatat dhe njoftimet që jepen nëpërmes këtyre ueb faqeve janë të autorizuara nga Universitetit i Mitrovicës.
  2. Të gjitha faqet tjera të internetit, facebook apo të tjera që japin informata për Universitetin e Mitrovicës nuk janë faqe të autorizuara nga Universiteti i Mitrovicës

   

Arkiva e lajmeve

«qershor»
MaEnPrShDi
25262728293031
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293012345