Njoftim për regjistrim të semestrit

    Njoftohen studentët e Fakultetit të Inxhinierisë Mekanike dhe Kompjuterike  se regjistrimi I semestrit veror fillon nga data 24.02.2014 dhe zgjat deri me 07.03.2014   

    Studentë duhet ti përmbahen këtij afati.


     

Arkiva e lajmeve

«qershor»
MaEnPrShDi
25262728293031
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293012345