Njoftim për regjistrim të semestrit

    Njoftohen studentët se regjistrimi i sëmestrit fillon nga data 02.10.2013 dhe zgjatë deri me 12.10.2013.

    Luten student që ti përmbahen këtij afati


     

Arkiva e lajmeve

«qershor»
MaEnPrShDi
25262728293031
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293012345