Njoftim për regjistrimin e semestrit të studimeve Master

    Njoftohen të gjithë studentët e studimeve master, të Fakultetit të Shkencave të aplikuara, se regjistrimi i semestrit të III fillon nga data 31.10.2013 dhe zgjat deri me 08.11.2013 , luten studentët që ti përmbahen këtij afati.

Arkiva e lajmeve

«qershor»
MaEnPrShDi
25262728293031
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293012345