Orari i provimeve Janar-Shkurt, me komision

  ORARI I PROVIMEVE PER AFATIN JANAR-SHKURT 2013, PROVIMET ME KOMISION


  18.01.2013 nga ora 10:00 ( E premte)

  Makinat elektrike I

  Makinat elektrike II

  Elektronikë Energjetike

  24.01.2013 nga ora 10:00 (E enjte)

  Instalimet elektrike me ndriçim

  Rregullimi automatik

  Stabilimentet elektroenergjetike

  6.02. 2013 nga ora 10:00 (E mërkurë)

  Rrjetat elektrike

  Elementet e SEE

  Centralet dhe stabilimentet degëzuese

  11.02.2012 nga ora 10:00 (E hënë)

  Matjet elektrike

  Mikroprocesorët ne energjetike

  12.02.2013 nga ora 10:00 (E martë)

  Matja e madhësive jo-elektrike

  Teknika e mbrojtjes me rele

  15.02.2013 nga ora 10:00 (E mërkure)

  Matjet në elektroenergjetikë

  Shqyrtimi i makinave elektrike

  18.02.2013 nga ora 10:00 (E hënë)

  Ngasjet elektromotorike

  Bartja dhe shpërndarja e energjisë elektrike

  `

  Orarin e përpiloi: SHEFI I DEPARTAMENTIT INFORMATIKA INXHINIERIKE Prof. Ass. Dr. Milaim ZABELI

Arkiva e lajmeve

«gusht»
MaEnPrShDi
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31123456