Paraqitja e provimeve ne afatin e Janarit

    NJ O F T I M

    Njoftohen të gjithë studentët  se paraqitja e provimeve per afatin e janarit fillon nga data 03.01.2012 dhe zgjatë deri me 11.01.2012 . ( Sqarim student e vitit të pare që janë regjistruar në vitin akademik 2012/2013 për paraqitjen e provimeve do të filloj me vonë dhe paraqitja do të jet online , per kohen e paraqitjes do të njoftoheni ne Web të fakulteti dhe në tabela të shpalljeve .


Arkiva e lajmeve

«gusht»
MaEnPrShDi
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31123456