Rektori i UM-së, Prof. ass. Alush Musaj, uron gjithë studentët, mësimdhënësit dhe punonjësit e UM-së

  Të nderuar studentë, mësimdhënës dhe punonjës të Universitetit Publik të Mitrovicës,

   

  Në këtë ditë të veçantë dhe në këtë fundvit të themelimit të Universitetit Publik të Mitrovicës, shprehi falënderimin tim për përkushtimin e të gjithë juve, të treguar gjatë vitit 2013.

  Uroj që viti 2014 të jetë vit i mbarë për të gjithë ju, duke arritur suksese edhe më të mëdha në mësime dhe punët tuaja të përditshme.

   

  Urime dhe Gëzuar 2014 për ju dhe familjet e juaja!

   

  Me respekt,

  Prof. Ass. Dr. Alush Musaj

  Rektor i Universitetit Publik të Mitrovicës
   

Arkiva e lajmeve

«gusht»
MaEnPrShDi
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31123456