Rishpallja e konkursit per poziten Drejtor i Departamentit per Buxhet dhe Financa

                                                                               

  UNIVERSITETI I MITROVICËS

                                                “ISA BOLETINI”

  Rishpallja e konkursit per poziten Drejtor i Departamentit per Buxhet dhe Financa. Ju lutem klikoni këtu

   

  Aplikacioni për punësim
  Për të shkarkuar aplikacionin klikoni këtu


Arkiva e lajmeve

«qershor»
MaEnPrShDi
25262728293031
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293012345