Rishpallje e konkursit për stemën dhe flamurin e Universitetit të Mitrovicës “Isa Boletini”

    Në mbështetje të nenit 23, pika 1.12. të Statutit të Përkohshëm të Universitetit të Mitrovicës “Isa Boletini”, Këshilli i Përkohshëm Drejtues shpall konkurs për stemen dhe flamurin e Universitetit të Mitrovicës "Isa Boletini:

    Konkursin e gjeni në formatin pdf duke klikuar këtu

     

Arkiva e lajmeve

«qershor»
MaEnPrShDi
25262728293031
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293012345