Vendimin i MASHT - it per emertimin e Universitetit Publik te Mitrovices

    Universiteti Publik i Mitrovices emertohet Universiteti i Mitrovices "Isa Boletini"

    Me vendimin e Ministrit te Arsimit, Shkences dhe Teknologjise, Universiteti Publik i Mitrovices eshte emertuar Universiteti i Mitrovices "Isa Boletini"

    Per te shkarkuar vendimin klikoni ketu
     

Arkiva e lajmeve

«gusht»
MaEnPrShDi
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31123456